Výběr destinace podrobně

Prodej zájezdů do exotických destinací nepřerušen!

Konečně se prodává, jezdí, létá, zkrátka cestuje se!


I když ne všechny destinace jsou již českým turistům otevřené, jsme tu stále pro Vás a jakoukoli nabídku Vám zpracujeme na základě Vašich individuálních představ, odlety jsou možné po celý rok, na jakoukoli dobu a z kteréhokoli letiště. Tato nabídka připravená pro Vás individuálně na míru pak zohledňuje všechny aktuální speciální nabídky nabízené jak leteckými, tak hotelovými společnostmi.

Bohužel prázdninové měsíce a obzvlášť pokoronavirová doba je pro nás obdobím, kdy je potřeba se maximálně soustředit na prodej zájezdů a tím pádem není dostatek času na okamžitou aktualizaci celé naší široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Proto jsme v tuto chvíli stopli zobrazování celé naší exotické nabídky, protože nechceme nabízet to, co není aktualizované dle současných podmínek. Samozřejmě, že na aktualizaci průběžně pracujeme a v tuto chvíli na našich stránkách najdete již aktualizované ceny zájezdů na ostrov Zanzibar a na Maledivy, dále na karibské ostrovy Guadeloupe a Martinique.

Náš systém přístupu ke klientům zůstane nadále na té nejvyšší úrovni a bude samozřejmě zahrnovat jako dosud individuální přístup ke klientům, budeme respektovat Vaše přání, plnit Vaše touhy, podřizovat se Vašim časovým možnostem. Nezapomeňte, že Vy si diktujete a my se jen snažíme vždy splnit Vaše zadání. Vy nás jen kontaktujete a sdělíte nám své představy a požadavky a my se velice flexibilně pokusíme je uspokojit. Předností naší práce je, že jako klienti nejste absolutně ničím vázáni! My jen plníme Vaše tužby a přání!
Stále ale prosím veďte v patrnosti, že platí: „Čím dříve, tím výhodněji!“ Ceny hotelů a letenek se mění denně na základě aktuální poptávky. Pro cenu je rozhodující i termín, kdy chcete cestovat a také termín, kdy si svůj pobyt plánujete objednat. Cena v různých obdobích je rozdílná, v nejžádanějších termínech může být i několikanásobně vyšší oproti cenám v nejlevnějším období. Proto je dobré při plánování dovolené v nejžádanějších termínech myslet na její nákup s dostatečným předstihem.

Neváhejte se na nás tedy obrátit se svými požadavky a současně sledujte naše web stránky, které se budeme snažit opět postupně naplnit všemi našimi nabídkami do těch nejkrásnějších koutů naší Země! Spolu to zvládneme!!!!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: exotika@ckinex.cz

Post Covid informace:

Spojené arabské emiráty

S potěšením Vám oznamujeme, že Dubaj od 7.7.2020 uvolňuje omezení letecké dopravy a turistům a návštěvníkům je opět umožněn vstup do SAE. Po příletu do Dubaje se musí turisté a návštěvníci starší 12 let prokázat negativním výsledkem testu na koronavir SARS-CoV-2 (metodou PCR), který není starší než 96 hodin nebo jim bude test proveden na letišti v Dubaji. Všem osobám, které budou pozitivní na infekční onemocnění COVID-19, bude nařízena povinná 14denní karanténa.
Všichni cestující, kteří letí z Dubaje do Velké Británie nebo Evropy (a dalších určených destinací), budou muset absolvovat test PCR na COVID-19 nejvýše 96 hodin před odletem a při odbavení předložit potvrzení o výsledku testu.
Přímé lety z Prahy jsou zahájeny od 2.8.2020.
Dubaj i SAE Vás očekávají!!

Zanzibar

Od začátku července je ostrov Zanzibar otevřen pro turisty. Cestující se nemusí prokazovat testem na Covid-19, pouze po příletu na ostrov se bude klientům na letišti namátkově měřit teplota. Pokud bude u někoho naměřena zvýšená teplota, bude muset absolvovat test na Covid-19. Všichni klienti musí mít platné zdravotní pojištění. Po příletu je nutné vyplnit formulář s údaji o pobytu a kontakty, je třeba počítat se sledováním pohybu cizinců. Nošení roušek je povinné pouze ve veřejných prostorách a je nutné udržovat sociální odstup, volný pohyb po ostrově je povolen. Všechna turistická zařízení se musí řídit vládními standardními operačními postupy, aby ostrov zůstal bezpečným turistickým cílem.
Objevte s námi nejkrásnější a nejzajímavější místo v celé Africe!

Maledivy
S velkou radostí Vám oznamujeme, že Maledivy jsou otevřeny pro turisty od 15.7.2020. Při příletu bude uděleno všem turistům vstupní vízum na 30 dní. Pro vstup na Maledivy je potřeba 24 hodin před příletem na Maledivy a znovu pak 24 hodin před odletem z Malediv vyplnit online zdravotní prohlášení. Při příletu na Maledivy se bude klientům na letišti měřit teplota. Pokud bude u někoho naměřena zvýšená teplota, bude muset absolvovat test na Covid-19 (za poplatek).
Neváhejte a navštivte právě teď jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst naší planety!!!!

Srí Lanka

Srí Lanka se od 1.9.2020 jako jedna z prvních „exotických“ destinací otevře po koronakrizi zahraničním turistům. Pro jejich pobyt stanovila srílanská vláda jasná pravidla. Všichni, kdo budou chtít ostrov navštívit, musí požádat o vízum elektronicky. V žádosti uvedou, jak dlouho se na Srí Lance chtějí zdržet, jaký mají itinerář cesty, a budou muset doložit i rezervaci ubytování a dopravy po ostrově.
Ubytování bude možné pouze v zařízeních s platnou certifikací, která zaručuje, že se v něm dodržují všechna platná opatření zamezující šíření koronaviru Covid-19. Turisté si pobyt na Srí Lance navíc budou muset zařídit u certifikovaných agentů.
Před odletem na Srí Lanku si turisté musejí nechat udělat PCR test na Covid-19. Test nesmí být starší než 72 hodin, a další test podstoupí po příletu na ostrov. Druhému testu se podrobí za 5–7 dní po příletu a třetímu za 10–12 dní.
V případě pozitivního výsledku testů budou cestující posláni do dvou až třítýdenní karantény. Pro turisty nebudou platit žádná omezení při cestování po zemi.
Srí Lanka se na Vás již těší!!!

Seychely

Seychely potvrdily obnovení komerčních letů od 1.8.2020. Česká republika je zatím na seznamu se středním rizikem nákazy. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 72 hodin. Po příletu na Seychely se bude klientům na letišti měřit teplota. Pokud bude u někoho naměřena zvýšená teplota, bude muset absolvovat test na Covid-19.
Neváhejte a navštivte s námi ostrovy s jedněmi z nejfotogeničtějších pláží světa!

Bali

Ostrov Bali se začal otevírat turistům! Indonéský ostrov Bali oblíbený mezi turisty se po třech měsících uzavření kvůli nemoci covid-19 začal otevírat dne 9.7.2020. V rámci první fáze mohou místní lidé a zahraniční turisté uvěznění na ostrově obnovit veřejné aktivity, první turisty ze zahraničí by měl ostrov přivítat ale až v září.

Qatar

Qatar se rozhodl zahájit znovuotevření svých hranic mezinárodním cestujícím počínaje 1.8.2020. Česká republika je na seznamu bezpečných zemí, nicméně pro všechny cestující bude povinné podstoupit testování na letišti. Návštěvníci budou muset podepsat formální slib, že zůstanou v karanténě po dobu jednoho týdne. Po sedmi dnech musí pak podstoupit druhý test, aby bylo možné ukončit karanténu. Pokud budou jednotlivé testy pozitivní, skončí klienti v izolaci.

Guadeloupe

Francouzský zámořský department Guadeloupe již otevřel své hranice turistům. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 72 hodin a čestným prohlášením o bezinfekčnosti.
Tropický ostrov v Malých Antilách v samém srdci Karibského moře se těší na Vaši návštěvu!

Martinique

Francouzský zámořský department Martinique již otevřel své hranice turistům. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 72 hodin a čestným prohlášením o bezinfekčnosti.
Poleťte s námi objevovat tento ostrov vulkanického původu v Malých Antilách!

Barbados
Osamocený korálový ostrov na rozhraní Karibského moře a Atlantského oceánu již otevřel své hranice turistům. Pro vstup na Bardados je potřeba 24 hodin před příletem vyplnit online registrační formulář na www.travelform.gov.bb. Klienti, kteří se nebudou moci prokázat negativním testem na Covid-19, ne starším než 72 hodin, budou podrobeni lékařskému vyšetření a karanténě.
Na ostrově Vás čekají průzračné tyrkysové moře a liduprázdné pláže z bílého písku!!!

Aruba
Pro vstup na ostrov Aruba je potřeba nejpozději 72 hodin před příletem vyplnit zdravotní formulář na www.edcardaruba.aw.  Negativní test na Covid-19, který není starší než 72 hodin, je nutné rovněž nahrát na tyto web stránky nejpozději 12 hodin před odletem. Cestující bez lékařského osvědčení s negativním výsledkem testu na Covid-19, budou nuceni podstoupit test při příjezdu na vlastní náklady a po dobu 1 dne zůstanou v karanténě. Zároveň musí mít zdravotní pojištění zakoupené před odletem
na www.edcardaruba.aw.
Aruba nabízí míle těch nejlepších pláží a ty jsou považovány za jedny z nejpanenštějších na světě - poleťte je s námi objevit!

Sv. Vincent a Grenadiny

Čarovné souostroví Sv. Vincent a Grenadiny již otevřelo své hranice turistům. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 5 dní a vyplněným předpříjezdovým formulářem.
Objevte s námi tento ráj karibských jachtařů, rybářů a potápěčů!!!

Réunion
Francouzský zámořský department Réunion již otevřel své hranice turistům. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 72 hodin a čestným prohlášením o bezinfekčnosti. Navštivte s námi grandiózní a neobyčejný ostrov v Indickém oceánu, známý zejména horským masivem vulkanického původu v centrální části, nejjižnější součást souostroví Maskarény ve vzdálenosti 800 km od Madagaskaru.

Francouzská Polynésie 

Nejvýchodnější stát jižního Pacifiku a zámořské území Francie již otevřel své hranice turistům. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 72 hodin a potvrzením o registraci do systému Etis.pf

Saint Barthelemy, Sain Martin

Tyto karibské ostrůvky uvolnily svá karanténní opatření a od 10.7.2020 již otevřely své hranice turistům. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 72 hodin a čestným prohlášením o bezinfekčnosti.Další plánovaná otevírání hranic

(bez záruky, neznamená to, že je či bude povolen vstup českých turistů):


Austrálie a Nový Zéland
– již jsou na seznamu bezpečných zemí
Jamajka – 10.7.2020
Singapur – 15.7.2020
Kapverdské ostrovy – 16.7.2020
Keňa – 1.8.2020
Dominikánská republika - 31.8.2020
Kuba - 31.8.2020
Mexiko – 31.8.2020
Mauritius – 1.9.2020
Omán – 1.9.2020
Jordánsko – 1.9.2020
Thajsko – již je na seznamu bezpečných zemí, ale pro turisty od 1.9.2020
Trinidad a Tobago - 1.10.2020
Panama– 1.11.2020
JAR
– leden 2021

Při návratu (delším než 12 hodin) ze států s vysokým rizikem nákazy onemocnění COVID-19 (červená barva) a ze zemí mimo EU a schengenský prostor (neoznačené žádnou barvou), které nejsou na seznamu zemí s nízkým rizikem nákazy, je po vstupu do ČR až na výjimky nutno nahlásit svůj vstup krajské hygienické stanici a do 72 hodin předložit potvrzení o negativním RT-PCR testu na COVID 19 nebo podstoupit karanténu.

Vzhledem k současné situaci platí přísnější pravidla pro vstup také při cestování po celém světě. Naši vážení cestující jsou zodpovědní za to, že se informují, dokonce i bezprostředně před zahájením cesty, o platných předpisech pro vstup a výstup a mají u sebe všechny potřebné dokumenty, aby tak předešli svému vyloučení z přepravy nebo zatížení vysokými pokutami.Baros Maledivy

Dubai

Srí Lanka

Kuba