Výběr destinace podrobně

Prodej zájezdů do exotických destinací nepřerušen!

PRODEJ EXOTICKÝCH ZÁJEZDŮ V PLNÉM PROUDU!

Aktualizováno: 12.5.2021

S účinností od 19.4.2021 musí cestující ze zemí s velmi vysokým rizikem nákazy (na cestovatelském semaforu označeny tmavě červeně), a z třetích zemí (země mimo EU) před cestou do ČR:
* elektronicky vyplnit příjezdový formulář před vstupem na území ČR - formulář zde: https://plf.uzis.cz/
* podstoupit antigenní nebo PCR test, jehož provedení není na začátku cesty starší než 24 hod. (antigenní), resp. 72 hod. (PCR) a nechat si vystavit písemné potvrzení o výsledku (možnost předložení antigenního testu lze využít pouze v případě, že PCR test není vyžadován z důvodu tranzitu z rizikové země)
* následně se musí podrobit na vlastní náklady druhému PCR testu (antigenní nestačí), který lze provést nejdříve 5.den, nejpozději však 14. den od vstupu na území ČR a výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici
* do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (v praxi je tedy nařízena pětidenní karanténa) a povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov, a to i ve venkovních prostorách.
Výjimku z testování mají osoby mladší 5 let.

I když ne všechny destinace jsou již českým turistům otevřené, jsme tu stále pro Vás a jakoukoli nabídku Vám zpracujeme na základě Vašich individuálních představ, odlety jsou možné po celý rok, ale dnes už ne na jakoukoli dobu a z kteréhokoli letiště. Naše nabídka připravená pro Vás individuálně na míru zohledňuje všechny aktuální speciální nabídky nabízené jak leteckými, tak hotelovými společnostmi.
Rádi bychom Vás upozornili především na to, že dnes platí mnohem více „Čím dříve, tím výhodněji!“ Obzvlášť v této době, kdy letecké společnosti maximálně redukují své lety a míst v letadlech je několikanásobně méně než v minulých letech. A obzvlášť v této době, kdy je pro naše turisty otevřen jen zlomek destinací, kam se dá za exotickou dovolenou cestovat bez velkých omezení.

Neváhejte se na nás tedy obrátit se svými požadavky a současně sledujte naše web stránky, které se snažíme opět postupně naplnit všemi našimi nabídkami do těch nejkrásnějších koutů naší Země! Spolu to zvládneme!!!!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: exotika@ckinex.cz

Přehled otevřených exotických destinací a podmínek cestování:

ARUBA

Pro vstup na ostrov Aruba je potřeba nejpozději 72 hodin před příletem vyplnit zdravotní formulář na www.edcardaruba.aw. Negativní test na Covid-19, který není starší než 72 hodin, je nutné rovněž nahrát na tyto web stránky nejpozději 12 hodin před odletem. Cestující bez lékařského osvědčení s negativním výsledkem testu na Covid-19, budou nuceni podstoupit test při příjezdu na vlastní náklady a po dobu 1 dne zůstanou v karanténě. Zároveň musí mít zdravotní pojištění zakoupené před odletem na www.edcardaruba.aw.

BAHAMSKÉ OSTROVY

Cestující na Bahamy se musí prokázat negativním PCR testem ne starším 5 dnů a musí být držiteli platného zdravotního víza: https://travel.gov.bs/
Cestující, kteří budou pobývat na Bahamách déle než pět dní, mají povinnost podstoupit antigenní rychlotesty.

BARBADOS

Pro vstup na Bardados je potřeba si stáhnout aplikaci BIMSAfe. Aplikace má zjednodušit cestování na ostrov Barbados, BIMSafe umožní návštěvníkům vyplnit svůj online formulář ED, nahrát negativní výsledky PCR testu, ne staršího než 72 hodin a vyplnit zdravotní dotazník, a to vše z jednoho centralizovaného místa. Aplikace také poskytuje funkce pro sledování teploty a příznaků onemocnění během 7 dnů po příjezdu na ostrov. Aplikace je doplněna nejmodernějším monitorovacím náramkem, který se bude nosit během období karantény. Tento náramek odolný proti vodě a nedovolené manipulaci udržuje cestující a místní obyvatele v bezpečí tím, že zajišťuje, aby návštěvníci zůstali na určeném místě v karanténě. 

CURACAO

Pro vstup na ostrov Curaçao je potřeba nejpozději 48 hodin před příletem vyplnit online digitální imigrační kartu. Cestující musí předložit v rámci odbavení negativní PCR test na Covid-19, který nesmí být starší než 72 hodin před odletem (děti mladší 6 let jsou z tohoto testu osvobozeni).
Je nutné předložit originál oficiálního tištěného certifikátu a před odletem je potřeba nahrát negativní výsledky PCR testu na COVID-19 na dicardcuracao.com

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

Od 15.9.2020 je možné do země cestovat bez PCR testu na COVID-19. Před vstupem do země je nutné vyplnit pouze formulář prohlášení o bezinfekčnosti a nově je také od 29.11.2020 nutno vyplnit elektronicky vstupní a výstupní formulář. Dominikánská republika je světovým příkladem zodpovědného cestování během pandemie - více zde. Po příletu do země probíhají na letištích kontroly teploty cestujících a namátkové kontroly pomocí rychlotestů.

GUADELOUPE

Pro vstup na ostrov je nutný negativní test na Covid-19, který není starší než 72 hodin a čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

JAMAJKA

Jamajka oznámila revidovaná opatření pro příjezdy turistů od 10.10.2020. Novým požadavkem je aplikace Travel Authorization (tzv. cestovní povolení, o které je nutno požádat kdykoli v období 5 dnů před plánovaným datem cesty). Dále se klienti při příletu musí prokázat negativním antigenním testem nebo negativním PCR testem na Covid-19, přičemž tyto testy nesmí být starší než 72 hodin. Testování musí provést akreditovaná laboratoř a výsledky musí být předloženy leteckému dopravci před odletem a také po příletu na Jamajku. Na Jamajce je možné se pohybovat pouze ve vybraných turistických letoviscích. 

JORDÁNSKO

Pro vstup do země je nutný negativní test na Covid-19, který není starší než 72 hodin a po příletu do destinace je nutné se podrobit dalšímu testu na letišti na vlastní náklady (neplatí pro osoby mladší 5 let). Dále je potřeba vyplnit zdravotní prohlášení.

KAPVERDSKÉ OSTROVY

Pro cestující na Kapverdy platí povinnost mít potvrzení o negativním výsledku antigenního (ne starší 24 hod.) nebo PCR testu (ne starší 72 hod.) již před nástupem na palubu letadel společnosti Smartwings (výjimku mají děti do 5 let), toto potvrzení se předkládá i při vstupu na Kapverdy (musí být v angličtině nebo portugalštině), žádné výjimky pro očkované nebo dříve pozitivní na COVID-19 při vstupu na Kapverdy zde zatím neplatí. Před odletem je nutné za každou osobu vyplnit elektronický zdravotní formulář. Uváděné informace platí pro charterové lety z Prahy, které by měly být obnoveny od půlky května 2021.

KEŇA

S platností od 8.3.2021 musí občané ČR musí při vstupu do Keni předložit potvrzení o negativním RT-PCR testu na covid-19 ne starší 72 hodin před odletem a dále předložit doklad o rezervaci karanténního zařízení (hotelu) určeného keňskou vládou; rezervace má být učiněna nejpozději 24 hodin před nastoupením letu. Keňská vláda nařídila povinnou 14denní karanténu po příletu do Keni, a to na své vlastní náklady. Během odbavení na letišti bude nutné ukázat rezervaci ubytování, kde cestující karanténu stráví.
Navíc s účinností ode dne 26. února 2021 od 00:00 hod. do 31. května 2021 platí následující ochranné opatření.

KOSTARIKA

Kostarika otevřela mezinárodní letiště a spustila limitovaný počet mezinárodních leteckých spojů od 1.8.2020. Od 1.11.2020 byly hranice země otevřeny cestujícím z celého světa (již ne pouze z vybraných zemí) bez podmínky negativního testu, ale nadále je nutná online registrace na stránkách ministerstva zdravotnictví a sjednání zdravotního pojištění dle specifických požadavků.

KUBA

Pro vstup na území Kuby je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin. Existuje také povinnost mít uzavřené cestovní pojištění, které pokrývá náklady na léčbu COVID-19. Po příletu je také v letištní hale proveden každému cestujícímu PCR test, jehož výsledky by měly být známy do 72 hodin, a cestující podepíší zdravotní prohlášení. Pro turisty s rezervací pobytu v licencovaném hotelu platí povinnost karantény v tomto hotelu do obdržení výsledků testu. Cestovatelé, kteří se chtějí ubytovat v „Casa Particular“, jsou povinni strávit karanténu ve státním zařízení a po 5 dnech se podrobit dalšímu PCR testu. Teprve po obdržení jeho výsledků (je-li test negativní), mohou zařízení opustit. Náklady za pobyt ve státním zařízení si přitom hradí sami cestovatelé.

MALEDIVY

Maledivy jsou otevřeny pro turisty od 15.7.2020.
Pro vstup na Maledivy je potřeba 24 až 4 hodiny před odletem na Maledivy a znovu pak 24 až 4 hodiny před odletem z Malediv vyplnit online zdravotní prohlášení.
Od 3.5.2021 platí nadále povinnost prokázat se negativním PCR testem na COVID-19 všem klientům, vč. očkovaných, kteří přiletí na Maledivy (výjimku z předložení testu mají děti do jednoho roku). Test nesmí být starší než 96 hodin před příletem (potvrzení o negativním výsledku PCR testu na koronavirus musí byt v angličtině, a výsledek by měl být předložen v papírové nebo elektronické podobě při odbavování letu).
Při letu s Emirates nově od 31.1.2021 platí povinnost prokázat se negativním testem na COVID-19 ne starším než 72 hodin před příletem (budou akceptovány pouze vytištěné certifikáty v anglickém nebo arabském jazyce. Na certifikátu musí být uveden datum a čas vystavení. Certifikáty pouze v českém jazyce a certifikáty v emailu nebo formou SMS nebudou akceptovány).
Maledivská strana také nabízí zvýhodněné pojištění Allied pro případ onemocnění Covid-19 v místě Vašeho pobytu!

MARTINIK

Pro vstup na ostrov je nutný negativní test na Covid-19, který není starší než 72 hodin a čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

MEXIKO

Mexiko na rozdíl od ostatních zemí Latinské Ameriky nikdy neuzavřelo své hranice. Turisté mají vstup do země umožněn, migrační úřady jsou však přísnější, a cestujícím namátkově při příletu měří teplotu či se provádí zdravotní kontrola. Povinná karanténa a negativní test na Covid-19 není vyžadován. Před vstupem do země je nutné vyplnit pouze formulář prohlášení o bezinfekčnosti. Na palubě letadla před přistáním je zapotřebí vyplnit migrační formulář (osobní údaje, číslo pasu, číslo letu, místo ubytování atd.). Ačkoli není oficiálně vyžadováno, doporučujeme předložení cestovního zdravotního pojištění pokrývajícího i případnou hospitalizaci kvůli COVID-19. Stejně tak doporučujeme mít s sebou platný negativní výsledek testu PCR ne starší 72 hodin, ačkoli není povinný - řada aerolinek a hotelů jej vyžaduje. Do Mexika však není možné cestovat přes USA.

PANAMA

Panamská vláda oznámila otevření hranic zahraničním turistům od 12.10.2020. Podmínkou vstupu na panamské území je negativní PCR test ne starší 48 hodin a vyplnění prohlášení na webové stránce Visit Panama. Zdravotní pojištění není povinné, ale doporučuje se. 

RÉUNION

Francouzský zámořský department Réunion již otevřel své hranice turistům 10.7.2020. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 72 hodin a čestným prohlášením o bezinfekčnosti.

SAINT BARTHELEMY, SAINT MARTIN

Tyto karibské ostrůvky uvolnily svá karanténní opatření a od 10.7.2020 již otevřely své hranice turistům. Naši klienti se musí prokázat negativním testem na Covid-19, který není starší než 72 hodin a čestným prohlášením o bezinfekčnosti.

SEYCHELY

Seychely oznámily, že od 25.3.2021 je umožněn vstup turistům z celého světa (kromě JAR), bez ohledu na jejich stav očkování. Pro vstup na ostrovy je nutný negativní PCR test na Covid-19, který není starší než 72 hodin před odletem (vztahuje se i na děti bez ohledu na věk). Klienti musí také při check in předložit vyplněné a schválené zdravotní cestovní povolení (HTA). Při vstupu na Seychely nebudou vyžadovány žádné požadavky na karanténu či omezení pohybu. Turisté jsou i nadále povinni dodržovat další zdravotní a hygienická opatření s ohledem na pandemii. Toto rozhodnutí o uvolnění vstupních postupů v zemi bylo umožněno s ohledem na úspěch zaznamenaný v agresivní očkovací kampani, do které se země pustila počátkem roku. Malý ostrovní stát u východního pobřeží Afriky, jehož hospodářství je založeno především na cestovním ruchu, byl první africkou zemí, která v lednu 2021 zahájila odvážnou, komplexní a efektivní imunizační kampaň Covid-19.

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Ačkoli Dubaj od 7.7.2020 uvolnila omezení letecké dopravy a turistům a návštěvníkům je opět umožněn vstup do SAE, s platností od 04.10.2020 byla Česká republika zařazena na seznam zemí s vyšším rizikem nákazy Covid-19 a došlo proto ke změně podmínek pro cesty z Prahy do Dubaje.
Cestující musí předložit v rámci odbavení negativní PCR test na Covid-19. Od 31.1.2021 nesmí být test starší než 72 hodin před odletem (děti mladší 12 let a cestující se středně těžkým nebo těžkým zdravotním postižením jsou z tohoto testu osvobozeni).
Je nutné předložit originál oficiálního tištěného certifikátu v anglickém nebo arabském jazyce. Certifikát v digitální podobě, českém jazyce nebo ve formě SMS není akceptován. Na certifikátu musí být uveden datum a čas vystavení. Cestující je povinen podrobit se dalšímu testu po příletu na letišti v Dubaji. Tento test je zdarma. Až do obdržení výsledku testu je cestující povinen zdržovat se v hotelu či své rezidenci. Pokud je výsledek testu pozitivní, je nutné nastoupit do karantény a řídit se instrukcemi Dubai Health Authority.
Vzhledem k tomu, že situace se velmi rychle mění, jsou veškeré informace umístěny a aktualizovány na jednom místě na globální stránce emirates.com

SRÍ LANKA

Od 21.1.2021 je země otevřena pro turisty. Každý cestující se musí prokázat negativním testem ne starším než 72 hodin. Rezervace ubytování v některém hotelu (stupeň Level 1) je možná jen přes CK nebo přímo v hotelu. Zároveň je nutné dopředu zaplatit PCR testy (40 USD na osobu) – 2 testy pro neočkované osoby (při příletu a odletu, děti 2-12 let jen při odletu), 1 test pro očkované osoby i děti 2-12 let (při příletu). Děti do 2 let jsou od testů osvobozeny. Srílanské vízum (ETA) je nutné obdržet předem prostřednictvím portálu www.eta.gov.lk, udělení víza při příletu na letišti není možné. Každý cestující je povinen zakoupit si povinné pojištění nákladů pokrývající výdaje do 50.000 USD pro případ onemocnění COVID-19, a to na dobu jednoho měsíce (12 USD na osobu). Každý cestující, včetně dětí, musí po příletu předložit vyplněný zdravotní formulář “Health Declaration Form” (HDF). Cestující, kteří již byli proti COVIDu-19 očkováni, by měli disponovat verifikovatelným dokladem o takovém očkování (například mezinárodním očkovacím průkazem). Není-li tento doklad v angličtině, je třeba pořídit jeho ověřený překlad. Tento doklad může být vyžadován jak při odbavení na letišti odletu, tak i po příletu na Srí Lanku. Transfer do hotelu musí zajistit cestovní kancelář nebo hotel. Všichni cestující se musí ještě před check-inem v hotelu podrobit prvnímu srílanskému PCR testu. Test zařizuje hotel, kde se cestující ubytovává a do doby negativního výsledku se pobyt hotelového hosta musí omezit na minimum.
Od 11.5.2021 neplatí již žádné výjimky pro kompletně očkované osoby proti COVID-19.
Všichni cestující jsou povinni podrobit se v den příletu PCR testu (kromě dětí do 12 let) a zachovávat karanténní opatření. V případě pobytu přesahujícího 5 dnů až do 14 dnů vč. je cestující jeden den před odletem povinen absolvovat další PCR test tak, aby měl negativní výsledek testu ještě před odletem ze Srí Lanky. Při pobytu delším než 15 dní musí cestující absolvovat srílanský PCR test nejdříve 11. a nejpozději 14. den po příletu. Pokud je výsledek testu negativní, bude cestujícím po 14 dnech od příletu na Srí Lanku karanténa ukončena. Ukončení karantény musí být potvrzeno dokladem o propuštění z karantény, tzv. Discharge Document. Do doby propuštění z karantény se cestující mohou pohybovat pouze v tzv. biobublině, což v praxi znamená, že se nesmí odchýlit od schválené trasy a nesmí navštívit jiná než schválená turistická místa. Doprava k návštěvě schválených turistických míst je po dobu karantény (tj. do doby obdržení Discharge Documentu) možná pouze ve spolupráci s hotelem, neboť během karantény je použití veřejné dopravy zakázáno. Turisté se po dobu karantény mohou volně pohybovat ve svém hotelu a v jeho blízkém okolí (cesta na pláž). S Discharge Documentem mohou turisté navštívit i jiná místa nežli ta povolená v rámci biobublin.
To znamená, že prvních 14 dní pobytu na Srí Lance se musí turista zdržovat buď v hotelu, nebo může navštívit určená turistická místa, kterých je momentálně 14 – více zde: https://www.mzv.cz/newdelhi/cz/ko/info/koronavirus/srilanka.html
Bez ohledu na výše uvedené povinnému srílanskému PCR testu podléhá každé dítě, pokud jeho rodič (resp. jiná osoba je doprovázející) byl po příletu na Srí Lanku testován s pozitivním výsledkem na COVID-19.
V tuto chvíli se povinné PCR testy, povinné pojištění a elektronické vízum musí zařizovat přes CK (do doby než bude zprovozněna mobilní aplikace).

ST. VINCENT A GRENADINY

Pro vstup na souostroví je nutný negativní test na Covid-19, který není starší než 5 dní a vyplněným předpříjezdovým formulářem.

THAJSKO

V souvislosti s přetrvávajícím nouzovým stavem v Thajsku platí do odvolání zákaz komerčních letů do země. Pozemní přechody do země jsou pro turistické účely stále uzavřeny. Vstup do Thajska je podmíněn získáním Certificate of Entry (povolení ke vstupu). Žádost o něj se podává elektronicky. K jeho získání a následnému odletu je třeba předložit cestovní pas, cestovní zdravotní pojištění zahrnující Covid-19, rezervaci letenky, rezervaci hotelu pro povinnou alternativní státní karanténu (ASQ) a negativní výsledek RT-PCR testu na Covid-19 a lékařské potvrzení o způsobilosti k letu, které byly vydány maximálně 72 hodin před odletem. Po příletu se na cizince vztahuje povinná 14denní alternativní státní karanténa v hotelu na vlastní náklady.
V případě pozitivního testu na Covid-19 v průběhu karantény je povinná hospitalizace po dobu 10 dní, a to i pro osoby bez příznaků. Náklady na hospitalizaci si cizinec hradí sám či v rámci svého cestovního zdravotního pojištění. V dané souvislosti důrazně doporučujeme všem cestovatelům, aby si se svou pojišťovnou předem ověřili, zda jim v případě pozitivního testu náklady na hospitalizaci uhradí, i když budou bez příznaků a budou hospitalizováni za účelem pozorování, nikoliv léčby.

ZANZIBAR

Od začátku července je ostrov Zanzibar otevřen a jako jedna z mála exotických destinací je dostupný téměř bez omezení pro turisty. Cestující se nemusí prokazovat testem na Covid-19 (testy požaduje pouze pevninská Tanzanie). Po příletu na ostrov se bude klientům na letišti namátkově měřit teplota. Pokud bude u někoho naměřena zvýšená teplota, bude muset absolvovat test na Covid-19. Všichni klienti musí mít platné zdravotní pojištění. V letadle je třeba před příletem na Zanzibar vyplnit zdravotní formulář (Health Surveillance Form). Po příletu je nutné vyplnit formulář s údaji o pobytu a kontakty, je třeba počítat se sledováním pohybu cizinců.
Při letu s Emirates nově od 31.1.2021 platí povinnost prokázat se negativním testem na COVID-19 ne starším než 72 hodin i pro cestující odlétající z České republiky, kteří přes Dubaj pouze tranzitují a rovněž je potřeba i test před odletem z Tanzánie (Zanzibaru).
Budou akceptovány pouze vytištěné certifikáty v anglickém nebo arabském jazyce. Na certifikátu musí být uveden datum a čas vystavení. Certifikáty pouze v českém jazyce a certifikáty v emailu nebo formou SMS nebudou akceptovány.
S účinností ode dne 26. února 2021 od 00:00 hod. do 31. května 2021 platí následující ochranné opatření.

Další otevřené destinace a další plánovaná otevírání hranic
(bez záruky, neznamená to, že je či bude povolen vstup českých turistů):

Qatar – 1.8.2020 (povinnost 14denní karantény)
Maroko - cestujícím z ČR není až do odvolání umožněn vstup
Mauritius – 1.7.2021 (v tuto chvíli jen s povinností 14denní karantény)
Singapur – 1.12.2020 (povinnost 14denní karantény)
Francouzská Polynésie - 1.5.2021 (povinnost 10denní karantény na ostrově Tahiti)
Bali - leden 2022
Vietnam - červenec 2021
Thajsko - ostrov Phuket - červenec 2021, ostatní části Thajska - říjen 2021
Omán – 15.5.2021

Vzhledem k současné situaci platí přísnější pravidla pro vstup také při cestování po celém světě. Naši vážení cestující jsou zodpovědni za to, že se informují, dokonce i bezprostředně před zahájením cesty, o platných předpisech pro vstup a výstup a mají u sebe všechny potřebné dokumenty, aby tak předešli svému vyloučení z přepravy nebo zatížení vysokými pokutami.
https://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/tiskove_zpravy/x2020_04_25_rozcestnik_informaci_k_cestovani.html

************************************************************************************************************************************
Dále důrazně doporučujeme necestovat bez komplexního cestovního pojištění s krytím na pandemie či Covid-19:

Naše komplexní cestovní pojištění Vás chrání také v případě nemoci Covid-19!!!!!!
Pojištění STORNA se vztahuje i na případy, kdy před odjezdem onemocníte nemocí COVID-19! Na onemocnění musí být vystavena neschopenka lékařem. Platí to i pro všechny cesty i do tzv. exotických destinací, kde se klienti musí prokazovat negativním testem na Covid-19. Pokud se klienti dozví např. ve lhůtě 72 hodin před odletem, že jejich test na Covid-19 je pozitivní, stačí si nechat vystavit neschopenku, zájezd stornovat a a uplatnit pak stornopoplatky u pojišťovny jako v případě storna z důvodu nemoci.
Naše CK se bude dobrovolně a ráda podílet na případné Vaší povinné spoluúčasti. Zpětně po vyplacení pojistné události pojišťovnou Vám uhradíme část Vaší spoluúčasti v minimálním rozsahu 50-100%! Buď se o to podělíme 50:50 či dokonce nebudete platit nic. Naše snaha je minimalizovat Vaše případné náklady.

***********************************************************************************************************************************

Emirates k nákupu letenek od 1.12.2020 nabízí celosvětové cestovní pojištění více rizik.
Leťte s první leteckou společností na světě, která ke každému letu nabízí cestovní pojištění více rizik včetně krytí nákladů v souvislosti s COVID-19. Pojištění zajišťuje vaše bezpečí na cestách a poskytuje vám další jistotu, ať jste kdekoli na světě. Pojistné krytí na více cestovních rizik, které Emirates nabízí ve spolupráci s AIG Insurance ke všem letenkám Emirates se vztahuje na letenky vystavené od 1.12.2020 a prodlouženo bylo na dobu neurčitou.
Pojistné krytí poskytuje letecká společnost zdarma a kryje tato rizika:
- až 500 000 USD na léčebné výlohy v souvislosti s onemocněním Covid -19
- 150 USD denně na náklady na karanténu
Více informací zde:
https://www.emirates.com/cz/czech/before-you-fly/multi-risk-travel-insurance/
 

Baros MaledivyDubai

Srí Lanka

Kuba