(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Paříž, Versailles, Fontinebleau, Chantilly, Vaux Le Vicomte

Francie, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Rychlý přehled
  • 6denní zájezd
Poloha

Ubytování a rozmistění osob

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Poptat

Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

Zanechte nám kontakt a naše operátorky Vás budou kontaktovat a pomohou Vám s rezervací či výběrem jiného zájezdu dle Vašich představ.
Jméno *
Příjmení *
Zájezd *
Email *
Telefon
Termín od
Termín do
Poznámka

Popis hotelu

Popis
6denní zájezd

1. den
Odjezd ráno. Denní přejezd. Ubytování, nocleh.

2. den
Celodenní prohlídka Paříže. Prohlídka nejvýznačnějších památek. Náměstí Svornosti, kostel Sainte-Madeleine, náměstí Vendome, muzeum Louvre a d’Orsay. Palais Royal, oblast les Halles a Centre Pompidou. Ostrov Cité, kde je jedna z nejkrásnějších katedrál Notre Dame, Justiční palác a gotická kaple Sainte Chapelle. Latinská čtvrť, v její blízkosti Pantheon a zahrady Jardin Luxembourg. Eiffelova věž, komplex Invalidovny s kaplí a hrobkou Napoleona a blízké muzeum Rodina. Třída Champs Elysées s náměstím a Vítězným obloukem. Oblast Montmartre s bazilikou Sacré Coeur a náměstíčkem Place du Tertre a další řada památek, včetně moderní čtvrti La Défense. Večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Kouzelný zámek Vaux le Vicomte, který inspiroval krále Ludvíka XIV.k postavení zámku ve Versailles. Zámek hrál hlavní roli v poslední zfilmované verzi románu Železná maska. Celková vyváženost zámku včetně zahrad řadí tento zámek mezi nejkrásnější architektonické skvosty Francie. Prohlídka královského zámku a zahrad Fontainebleau. Zámek byl postavem králem Františkem I. v 16. století a oblíbil si jej především Napoleon, který ho nechal přestavět v empírovém stylu. Přejezd do Paříže. Volno. Večeře. Nocleh.

4. den
Snídaně. Návštěva zámku Compiegne, apartmány Napoleona I. a II., místo, kde byl podepsán konec 1. světové války. Přejezd okolo mohutného zrekonstruovaného hradu Pierrefonds do Chantilly. Prohlídka Chantilly, místa s kouzelným zámkem, který patřil rodu Condé a který se řadí mezi nejnavštěvovanější ve Francii. V zámku jsou bohaté interiéry, knihovna a sbírka světového malířství. Královské konírny daly základ nejslavnějšímu francouzskému chovu koní a dnes zde nalezneme Muzeum koně a slavné dostihové dráhy. Návrat do Paříže, podvečer v oblasti Montmartru. Večeře. Nocleh.

5. den
Dopoledne prohlídka zámku Versailles, zahrad a zámečků Trianon v rozsáhlém parku. Přejezd z Versailles do Paříže metrem RER. Pokračování prohlídky Paříže. Večer odjezd. Cesta zpět s nočním přejezdem.

6. den
Návrat dopoledne.

Odkaz na WWW

Příplatky u průvodce
1 večeře cca 28 EUR

Minimální výměna na vstupy
80 EUR.

Poznávací zájezdy