(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Paříž a Versailles - letecky

Francie, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Rychlý přehled
  • letecky z Prahy
Trasa
  • Paříž
  • Montmartre
  • Moulin Rouge
  • Latinská čtvrť
  • Panthéon
  • Notre Dame
  • muzeum parfému Fragonard
  • Montrparnasse
  • Versailles

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
4denní letecký zájezd

1. den
Odlet z Prahy dle letového řádu. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Poté se již vydáme k seznámení s Paříží, s hlavním, a také největším městem země Galského kohouta. Projdeme čtvrtí Montmartre se slavnou bazilikou Sacré Coeur a neméně slavným kabaretem Moulin Rouge. Vychutnáme si uměleckou atmosféru na náměstíčku s malíři Place du Tertre i v labyrintu zdejších romantických uliček. Možnost večeře v typické pařížské hospůdce – francouzská specialita. Nocleh.

2. den
Po snídani se přesuneme do Latinské čtvrti, prohlédneme si Panthéon, na náměstí Sorbony si budeme povídat o jedné z nejstarších evropských univerzit, navštívíme Ile de la Cité s katedrálou Notre Dame, prohlédneme si moderní budovou Centre George Pompidou a pokračovat budeme do muzea Louvre se slavnou Monou Lisou nebo d’Orsay se sbírkami impresionistů. K Paříži také neodmyslitelně patří parfémy a tak i my se s tajemstvím výroby těchto parfémů seznámíme v muzeu firmy Fragonard, kde si budeme moci něco z výrobků této firmy i zakoupit. Možnost večeře v pařížské restauraci. Po večeři se vydáme na noční prohlídku Paříže, kterou zakončíme výstupem na Tour Montparnasse a pohledem na osvětlenou a blikající Eiffelovu věž.

3. den
Snídaně. Poté se vydáme metrem na výlet do Versailles, do sídla francouzských králů. Prohlédneme si zámek s královským apartmá a slavnou zrcadlovou galerií. Projdeme se zahradami a parkem, jež jsou příkladem francouzské zahradní architektury, můžeme zajít i k dalším stavbám v zámeckém parku, k Malému a Velkému Trianonu. Po návratu do Paříže se projedeme po řece Seině a atmosféru velkoměsta si prožijeme při procházce večerní Champs Elysées s Vítězným obloukem. Nocleh. Nahlášení zájemci tento večer navštíví tradiční revue se strhující kankánovou podívanou a šampaňským v Moulin Rouge.

4. den
Snídaně. Dnes nás čeká rozloučení s překrásnou metropolí plnou památek. Zavítáme k Eiffelově věži a budeme mít možnost si prohlédnout město z ptačí perspektivy. Odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy, přílet do Prahy (dle letového řádu).

Minimální výměna na vstupy
100 EUR.

Poznávací zájezdy
Francie - LastMinute
Ceny za osobu