(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Indonésie – nádherná a pestrobarevná země v jihovýchodní Asii a Oceánii, kterou tvoří neuvěřitelných 17 508 ostrovů ležících na obou stranách rovníku. Největšími ostrovy Indonésie jsou Jáva, Sumatra, Kalimantan (indonéská část Bornea), Nová Guinea (sdílená s Papuou-Novou Guineou) a Sulawesi. Se svými 250 milióny obyvatel se řadí na 4. místo nelidnatějších států světa. Obyvatelé souostroví patří k mnoha etnickým, jazykovým a náboženským skupinám. I proto indonéské národní motto zní „Bhinneka Tunggal Ika“ (Jednota v rozdílnosti“ či „Mnoho, ale jeden“). Najdete zde v podstatě vše - tropické pralesy, vysoké hory s vrcholy pod věčným ledem, vyhaslé i aktivní sopky, rýžová pole, nádherné pobřeží s nekonečnými plážemi a korálové útesy překypující mořským životem, unikátní faunu a flóru, ale i moderní města s nespočtem mrakodrapů a nákupních center.

URČENO I PRO SAMOSTATNĚ CESTUJÍCÍ KLIENTY!

MOŽNOST SDÍLENÍ 2LŮŽKOVÉHO POKOJE S DALŠÍ INDIVIDUÁLNĚ CESTUJÍCÍ OSOBOU (BEZ PŘÍPLATKU ZA POKOJ PRO 1 OSOBU). V případě zájmu kontaktujte CK.

Rychlý přehled
  • 12denní poznávací okruh s přelety.
  • Každý den program jiného druhu.
  • Interakce s makaky, sopka, vyhlášené pláže...
Trasa
  • Jakarta - staré město (Kota) a starý přístav (Sunda Kelapa), Bali - Sanur, ostrov Nusa Penida, Ubud Monkey Forest, Sangeh Monkey Temple, sopka Batur, chrám Gunung Kawi, vodopád Tegenungan, Jakarta

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj pro 2 osoby.

standardní 2lůžkový pokoj s 2 oddělenými lůžky nebo dvojlůžkem (dle požadavku klienta a dostupnosti), sociální zařízení se sprchou nebo vanou, klimatizace (v ceně), TV, minilednice, WiFi.

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 1 osobu.

standardní 2lůžkový pokoj s 2 oddělenými lůžky nebo dvojlůžkem (dle požadavku klienta a dostupnosti), sociální zařízení se sprchou nebo vanou, klimatizace (v ceně), TV, minilednice, WiFi. Příplatek 7700.-Kč/pobyt.

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Trasa.

Trasa

Popis

12DENNÍ ZÁJEZD s přelety JAKARTA (JÁVA) - BALI

URČENO I PRO INDIVIDUÁLNĚ CESTUJÍCÍ S MOŽNOSTÍ SDÍLET POKOJ S 2. OSOBOU.

Úvod
Není Indonésie jako Indonésie. Pojeďte poznat hlavní město Jakarta s jeho bláznivými kontrasty, starým městem a přístavem a lokalitami, do kterých běžně turisté nejezdí. Ostrov Bali (bezpochyby turisticky nejznámější ze všech indonéských ostrovů) je považován za místo odpočinku, meditací a relaxu. Má ovšem tolik přírodních krás a památek, že by bylo škoda je opomenout poleháváním na pláži. Podíváme se na ostrov Nusa Penida s jeho nenapodobitelně fotogenickými plážemi, do chrámu Sangeh okupovaného divoce žijícími opicemi, na chrám Gunung Kawi vytesaný do skal, překrásný vodopád Tegenungan a vychutnáme si nádherný východ slunce na sopce Batur. Z Jáva (Jakarta) se přesuneme letecky do Denpasaru (Bali), pobudeme v přímořském letovisku Sanur a poté se přesuneme do vnitrozemí – středisko Ubud. Na závěr opět přeletíme do Jakarty, odkud se, plní nezapomenutelných zážitků, přesuneme zpět do Evropy.

1. den

PRAHA - JAKARTA
odlet z Prahy (sraz celé skupiny na letišti)

2. den

PŘÍLET INDONÉSIE - JAKARTA (ZÁPADNÍ JÁVA)
Jakarta (hlavní město Indonésie), transfer na hotel, ubytování

3. den

PROHLÍDKA JAKARTY
snídaně na hotelu, prohlídka hlavního města JAKARTA: staré město s radnicí (Kota), starý přístav (Sunda Kelapa), Národní monument, pohled na jednu ze sociálně vyloučených lokalit města, návrat na hotel (přejezdy mezi jednotlivými místy)

4. den

PŘELET JAKARTA - BALI
snídaně na hotelu, transfer na letiště, přelet Jakarta - Denpasar (hlavní město Bali, doba letu 1.5 h.), transfer na hotel v letovisku SANUR (jihozápadní Bali), ubytování, společná večeře na promenádě u pláže (v ceně)

5. den

LODNÍ VÝLET – OSTROV NUSA PENIDA
snídaňový balíček, krátký transfer do přístavu Sanur, přesun rychlolodí na ostrov NUSA PENIDA , menším člunem výlet se šnorchlováním v zálivu Manta Bay, následně přejezdy na jedny z nejvíce focených pláží Indonésie: Kelingking, Billabong, Broken Beach (cestou společný oběd-v ceně), rychlolodí návrat do přístavu Sanur, krátký transfer na hotel

6. den

PŘEJEZD DO VNITROZEMÍ - UBUD
snídaně na hotelu, přejezd do vnitrozemí do městečka UBUD, ubytování, odpolední návštěva opičí rezervace MONKEY FOREST UBUD, krátký transfer na hotel

7. den

RANNÍ VÝLET - VÝCHOD SLUNCE NA SOPCE BATUR
snídaňový balíček, noční transfer pod sopku Batur (1717 m.n.m.), z úpatí sopky dále terénními vozy s řidičem pod vrchol sopky, čekání na nezapomenutelný východ slunce, sjezd zpět na základnu a transfer na hotel, odpoledne volno (nákupy, relaxace u bazénu apod.)

8. den

VÝLET SANGEH - MONKEY TEMPLE (Opičí chrám)
snídaně na hotelu, výlet do oblasti Sangeh k hinduistickému chrámu vsazenému do malého deštného lesa, kde divoce žijí obdrzlí makakové (prohlídka, interakce s makaky, focení aj.), po odjezdu společný oběd v obci Sangeh nebo letovisku Ubud (v ceně), návrat na hotel, odpoledne volno

9. den

VÝLET CHRÁM GUNUNG KAWI A VODOPÁD TEGENUNGAN
snídaně na hotelu, transfer a prohlídka skalního hinduistického chrámovému komplexu Gunung Kawi (11.století), poté přejezd k nádhernému vodopádu Tegenungan (možnost vykoupat se), po prohlídce a odpočinku transfer zpět na hotel, večer nákupy v letovisku Ubud, volitelně společné posezení v baru na rozloučenou s Bali

10. den

PŘELET Z BALI NA JÁVU (JAKARTA)
snídaně na hotelu, transfer na letiště v Denpasar, přelet do Jakarty (doba letu 1.5 h.), transfer na hotel, ubytování

11. den

ODLET ZPĚT DO EVROPY
snídaně na hotelu, transfer na mezinárodní letiště, večerní odlet do Evropy

12. den

PŘÍLET DO ČR

Poznávací zájezdy
Indonésie – nádherná a nenapodobitelná země v jihovýchodní Asii a Oceánii, kterou tvoří neuvěřitelných 17 508 ostrovů ležících na obou stranách rovníku, což Indonésii činí největším souostrovím světa (celková rozloha je úctyhodných 1 919 440 km2. Obydlených je přitom pouze 6 000 z nich. Největšími ostrovy Indonésie jsou Jáva, Sumatra, Kalimantan (indonéská část Bornea), Nová Guinea (sdílená s Papuou-Novou Guineou) a Sulawesi. Celková populace Indonésie představuje téměř 250 miliónů obyvatel, což ji řadí na 4. místo nelidnatějších států světa. Obyvatelé souostroví patří k mnoha etnickým, jazykovým a náboženským skupinám. I proto indonéské národní motto zní „Bhinneka Tunggal Ika“ (Jednota v rozdílnosti“ či „Mnoho, ale jeden“). Ačkoliv se jedná o stát s největším počtem obyvatel hlásícím se k islámu, všechna náboženství a etnika zde žijí v souznění. Navzdory velké hustotě zalidnění zde snadno nalezneme oblasti divočiny s jednou z nejpestřejších biodiverzit světa. Není turisty, kterého by svojí rozmanitostí a krásou Indonésie nenadchla a nezískala si jej. Najdete zde v podstatě vše - tropické pralesy, které dodnes nebyly z velké části prozkoumány člověkem, vysoké hory s vrcholy pod věčným ledem, vyhaslé i aktivní sopky, rýžová pole, nádherné pobřeží s nekonečnými plážemi a korálové útesy překypující mořským životem, malebné vodopády, velké a divoké řeky, unikátní pestrobarevnou faunu a flóru, ale i moderní města s nespočtem mrakodrapů, nákupních center světových značek s jejich pro Evropana nepochopitelnou chaotickou dopravou. Poznáte zde nepopsatelné kontrasty bohatství a chudoby, souznění místních s přírodou či kmeny, jejichž staleté tradice jsou pro nás až bizardní. Tato země je jednoduše překrásná, barevná a vstřícná a vryje se do Vašeho srdce nezapomenutelným způsobem.
Indonésie - LastMinute
Ceny za osobu