(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Letní toulky smaragdovým Irskem

Irsko, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd spojený s návštěvou památek i nádherné přírody

Rychlý přehled
  • 8denní poznávací zájezd
Trasa
  • Rock of Cashel • Killarney • Ring of Kerry • Dingle • Mohérské útesy • Connemara • Kylemore Abbey • Kilbeggan • Dublin

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
8denní zájezd

1. den
Odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.

2. den
Snídaně. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel, které uchvacuje pohádkovými věžičkami. Poté přejezd ke Cahir Castle - typický irský hrad ze 13. století. Na závěr dne zastávka v kouzelné vesničce Adare s domečky s doškovými střechami. Ubytování. Večeře a nocleh (3 noci).

3. den
Snídaně. Celodenní okružní cesta po známém Ring of Kerry na poloostrově Iveragh s panoramatickými zastávkami. Můžete navštívit muzeum rašeliny či ochutnat pravý irský chowder (rybí polévka) ve Waterville. Krátká vycházka v NP Killarney po zahradách panství Mucross house. Návrat na hotel, večeře a nocleh.

4. den
Snídaně. Celodenní okružní jízdu po poloostrově Dingle začnete na pláži Inch Beach. Při projížďce podél rozeklaného pobřeží budete jistě obdivovat dechberoucí výhledy na Atlantský oceán a určitě si také vychutnáte pravou irskou kávu v kamenné hospůdce. Prohlídka Gallarus oratoře, která je jednou z nejpůsobivějších raně křesťanských památek, a poté zastávka v Dinglu - původně rybářském městečku, kde lze ochutnat slanou zmrzlinu. Návrat na hotel, večeře a nocleh.

5. den
Snídaně. Přejezd přes řeku Shannon a putování krásnými přírodními scenériemi hrabství Clare povede ke známým Mohérským útesům. Jízda podél pobřeží a zastávka v oblasti národního parku The Burren u vápencové jeskyně ­Ailwee Cave s ochutnávkou irských sýrů. Nocleh (2 noci).

6. den
Snídaně. Průjezd národním parkem Connemara, který je proslulý nádhernou přírodou a connemarskými poníky. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou viktoriánskou zahradou a jezerem. Krátká zastávka v Galway, kulturní metropoli Irska a středisku gaelského jazyka. Návrat na hotel a nocleh.

7. den
Snídaně. Návštěva palírny Kilbeggan, kde vás seznámí s historií a výrobou, a budete moci ochutnat zlatavě jantarovou irskou whiskey. Prohlídka nejznámějších míst hlavního města Irska Dublinu - Trinity College, hrad, katedrála sv. Patrika a Temple Bar plný irských hospůdek. Nocleh.

8. den
Snídaně. Individuální volno dle letového řádu. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Minimální výměna na vstupy
80 EUR.

Poznávací zájezdy
Irsko - LastMinute
Ceny za osobu