(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Eger, Tokaj, termály a víno

Maďarsko, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Chcete poznat v Maďarsku kraj vína a termální vodě zaslíbený a zažít atmosféru slavnosti nejznámnějšího maďarského vína aszú "vína králů" v oblasti Tokajských vrchů? Termální lázně Eger a jeskynní lázně Tapolca.

Rychlý přehled
  • 4denní zájezd
Trasa
  • Eger
  • Barlangfürdö
  • Tokaj
  • Budapešť

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
4denní zájezd

1. den
Odjezd večer. Noční přejezd Slovensko.

2. den
Prohlídka Egeru. „barokní perla Maďarska“, náměstí s chrámem, hrad, turecký minaret. Odpočinek a relaxace v termálních lázních. Návštěva oblasti vinných sklepů tzv. „údolí krásné paní“, posezení ve vinném sklepě s ochutnávkou egerského vína bikaver, leanyka. Ubytování v lázních v MiskolcTapolca. Večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Termální lázně Barlangfürdö, koupání a relaxace v jeskynních termálních lázních Tapolca. Návštěva pověstné vinařské oblasti Tokaj (UNESCO), na jaře účast na „festivalu Tokajského vína“, na podzim zahájení vinobraní. Průvod v krojích, přehlídka místních vín spojená s ochutnávkou, přehlídka vinařů, folklórní program (v pří padě zrušení slavností náhradní program s delší dobou na koupání nebo návštěvou zajímavých míst v Bukových horách, a potom návštěva tokajského vinného sklepa, ochutnávka a pohoštění). Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh.

4. den
Snídaně. Prohlídka Budapešti (UNESCO), okružní jízda městem, hradní čtvrt Buda, Matyášův chrám, rybářské bašty a výhledy na Pešť, secesní architektura. Vyhlídka na rozloučenou z vrchu Gellért . Odpoledne odjezd. Příjezd do ČR do půlnoci.

Minimální výměna na vstupy
20000 HUF.

Poznávací zájezdy
Maďarsko - LastMinute
Ceny za osobu