(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Termální lázně Mórahalom se zastávkou v lázních Kecskemétu

Maďarsko, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Rychlý přehled
  • 4denní zájezd s denním přejezdem
Trasa

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
4denní zájezd s denním přejezdem

1. den
Odjezd z ČR okolo 0:00, přes Rakousko do Maďarska, dopoledne příjezd do Kecskemétu. Zdejší moderní lázně s teplotou léčivé vody až 38°C mají 3315m2 vodní plochy. Pobyt v lázních cca 3 hodiny a poté společná procházka městem Kecskemét – nádherné stavby maďarské secese, radnice se zvonkohrou, synagoga, kostely, „Pestrý palác“, domy s glazovanými střechami a orientálními kopulemi. Město proslavila i zdejší hruškovice a meruňkovice. Dále zastávka v oblasti NP Kiskunság a prohlídka typické lidové vesnice Bugac. Odpoledne odjezd do města Mórahalom do hotelu Colosseum 4*superior, ubytování, relaxace v bazénech až do 22 hodin, večeře. V hotelu Colosseum jsou všechny pokoje jsou opatřeny klimatizací, koupelnou a WC, fénem, LED TV, Wi-Fi zdarma, minibarem, trezorem, županem, přezůvkami a plážovou osuškou. V ceně je neomezené využívání všech termálních a léčebných bazénů a saunového světa v prostorách lázeňského komplexu Erzsébetfurdo = Alžbětiny lázně. K dispozici je navíc hotelové wellness (bazény zážitkový, jacuzzi, Kneippův, „koktejlový“, vše s vodou 33 – 38°C, dětský bazén, 3 sauny a solná komora). Dále lze využít fitness nebo si zapůjčit kolo.

2. den
Snídaně. Celodenní volno na relaxaci. Bazény jsou otevřeny až do 22 hodin. Během dne možnost individuálně dle zájmu navštívit několik zajímavostí v centru města – například Dům štrůdlu s možností ochutnávky a koupě nebo Mini Hungary – park miniatur významných staveb v poměru 1:25. V pátek a sobotu možnost nákupu ovoce a zeleniny v místní tržnici. Večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Polodenní výlet do města Szeged na soutoku řek Tisza a Maros. Toto „město slunečního svitu“ je světoznámé díky uherskému salámu Pick, kořeninové paprice a místním gastronomickým specialitám. Podíváme se do centra, kterému dominuje stavba katedrály, prostorná náměstí, krásná synagoga, plno secesních domů a paláců stavěných po ničivé povodni z r. 1879. Návrat do Moráhalom - volno na relaxaci v lázních až do 22 hodin. Večeře a nocleh.

4. den
Po snídani naložení zavazadel do autobusu a využití celodenního koupání v místních lázních. V cca 15.30 odjezd, návrat do ČR kolem půlnoci.

Poznámka
Vyšší standardy pokojů na vyžádání.

Minimální výměna na vstupy
Minimální výměna na vstupy (lázně Kecskemét): cca 2.000 HUF.

Poznávací zájezdy
Maďarsko - LastMinute
Ceny za osobu