(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Termální lázně v Büku, Danubius Health Spa

Maďarsko, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Jste unaveni, ze starostí vám jde hlava kolem a už si ani nevzpomínáte, kdy vás naposledy nebolel celý člověk. Je tedy čas si naplánovat jedinečný relaxační pobyt, kde se nebudete o nic starat a zatočíte se stresem a únavou. Žádné připlácení na uvedený pobyt, vše All Inclusive.

Rychlý přehled
  • 5denní zájezd s denním přejezdem
Trasa
  • Bük

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
5denní zájezd s denním přejezdem

1. den
Odjezd v ranních hodinách. Příjezd po 13. hodině do lázní Bük. Ubytování. Odpolední relaxace v lázních, večeře. Nocleh.

2. den
Relaxace v lázních hotelu Danibius Health Spa 4*. Hotel se nachází v klidném přírodním prostředí lázní Bük a nabízí svým hostům wellness a sportovní programy pro klidnou i aktivní relaxaci. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, klimatizací, telefonem, TV-SAT, županem, minibarem. V hale a zahradě nabízí své služby drink-bar Apothek a pivnice Wasa Sörözo s bowlingem. K dispozici je recepce, trezor, úschovna zavazadel, Wifi, kosmetika, manikúra, pedikúra, prodejna suvenýru, karetní a šachový salónek, knihovna. Naleznete zde prostor pro sportovní aktivity: tenisové kurty, mini-golf, squash, stolní tenis, zahradní šachy, kuželky, kulečníkové stoly, Nordic Walking, petanque a půjčovna jízdních kol. All Inclusive service zahrnuje následující: bohatá bufetová snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu, tematické gastronomické večery, 11–22 hod nealkoholické nápoje, káva, čaj, rozlévané víno a pivo. V hotelu se nachází vnitřní termální bazén 37 oC, vnitřní plavecký bazén 26–28 oC, venkovní plavecký bazén 25–26 oC, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32–36 oC, římské parní lázně, finská sauna, jacuzzi.

5. den
Relaxace v lázních. Uvolnění pokojů v 11 hodin. Návrat ve večerních hodinách.

Poznámka
Hotel Danubius Health Spa 4*

Hotel se nachází v klidném přírodním prostředí lázní Bük a nabízí svým hostům wellness a sportovní programy pro klidnou i aktivní relaxaci.


Všechny pokoje v hotelu Danubius Health Spa jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, klimatizací, telefonem, TV-SAT, županem, minibarem.


K dispozici je recepce, trezor, úschovna zavazadel, Wifi, kosmetika, manikúra, pedikúra, prodejna suvenýrů, karetní a šachový salónek, knihovna. V hale a zahradě nabízí své služby drink-bar Apothek a pivnice Wasa Söröző s bowlingem. Naleznete zde prostor pro sportovní aktivity: tenisové kurty, mini-golf, squash, stolní tenis, zahradní šachy, kuželky, kulečníkové stoly, Nordic Walking, petanque a půjčovna jízdních kol.


V hotelu se nachází vnitřní termální bazén 37 C, vnitřní plavecký bazén 26-28 C, venkovní plavecký bazén 25-26 C, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 C, římské parní lázně, finská sauna, jacuzzi.All Inclusive service zahrnuje: bohatá bufetová snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu, tématické gastronomické večery, 11-22 hodin nealkoholické nápoje, káva, čaj, rozlévané víno a pivo.

Poznávací zájezdy
Maďarsko - LastMinute
Ceny za osobu