(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Velikonoce, termální wellness a slavnost UNESCO

Maďarsko, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Jarní zájezd za termálními lázněmi, památkami i velikonočním folklórem Maďarska. Čeká nás slavný zámek, barokní skvost Eger, koupání hned v několika termálních lázních, víno a maďarská kuchyně.

Rychlý přehled
  • 5denní zájezd s denním přejezdem
Trasa
  • Gödöllö
  • Eger
  • Egerszalók
  • Hollóklö

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
5denní zájezd s denním přejezdem

1. den
Odjezd v ranních hodinách. Transfer přes Slovensko. Zastávka v Gödöllö. Královský zámek a zahrady. Ubytování. Koupání v hotelu v centru Egeru. Večeře a večerní procházka lázeňskou částí města. Nocleh.

2. den
Snídaně. Prohlídka Egeru město baroka a vína. Na 150 chráněných barokních domů, náměstí s chrámem (K. I. Dientzenhofer), hrad s původním biskupstvím, turecký minaret. Relaxace v hotelu s vlastními termálními lázněmi a neomezeným přístupem do areálu městských lázní Eger – celodenní pohoda, masáže a turecké lázně a wellness za příplatek. Večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Termální lázně Egerszalók moderní lázeňský areál, bohatá škála zážitkových bazénů, saunový svět, procházka parkem kolem přírodních jezírek. Návrat na ubytování. Večeře. Možnost posezení ve vinárně nebo v cukrárně v centru Egeru. Nocleh.

4. den
Snídaně. Celodenní pobyt v lázních Eger, využití možnosti masáží nebo tureckých lázní (za příplatek), odpoledne výlet do Szépasszonyvölgy “ údolí krásné paní”, procházka mezi vinnými sklípky, ochutnávka vína a atmosféra s vinnými sklepy, (bikavér, kadarka, leanyka). Večeře, nocleh.

5. den
Snídaně. Velikonoce v Hollókö. Palócký festival, který je zapsaný na seznam nehmotného dědictví UNESCO díky tradiční architektuře a zvláštní kultuře místních obyvatel Páloků. Lidové kroje a velikonoční zvyklosti, tradišní lidový trh a umělecká řemesla, typická keramika, maďarská gastronomie. Odjezd v odpoledních hodinách. Návrat do ČR do půlnoci.

Minimální výměna na vstupy
20 000 HUF.

Poznávací zájezdy
Maďarsko - LastMinute
Ceny za osobu