(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Bavorské Franky, perly UNESCO, festival Sandkerwa

Německo, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Rychlý přehled
  • 3denní zájezd
Trasa
  • Bayreuth
  • zámek Fantaisie
  • Bamberg
  • Würzburg
  • Marienberg

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
3denní zájezd

1. den
Odjezd ráno. Prohlídka Bayreuthu (UNESCO), města proslaveného působením Richarda Wagnera a jeho divadelními festivaly. Návštěva historického centra, park s hradem, Bayreuthský zámek, rokokové divadlo Markraběcí opera - jedna z nejkrásnějších památek svého druhu z 18. století. Návštěva letní rezidence zámku Fantaisie markraběcího páru von Brandenburg-Bayreuth. Nocleh.

2. den
Snídaně. Historické město Bamberg (UNESCO), překrásné středověké, renesanční a barokní jádro s hrázděnými domy, bývalé sídlo biskupa, středověký most přes řeku Regnitz, renesanční radnice, Dóm se sochou Bamberského jezdce, Martinkirche, Michaelskirche, Nová rezidence. Zažijete zde tradiční lidový francký festival Sandkerwa. Pro Bavorsko jsou to dny plné zábavy, tradic a dobrého piva, nejoblíbenější jsou „Šťouchance na vodě“ s tyčí. Návrat na ubytování.

3. den
Snídaně. Návštěva starobylého Würzburgu, centrum francského vinařství a dávné středisko biskupství bambersko-würzburského. Světoznámá würzburská rezidence s krásnými interiéry, zámeckou zahradou a sídelním prostranstvím zařazena na seznam UNESCO. Pevnost nad městem Marienberg, románsko-barokní chrám. Návrat ve večerních hodinách.

Minimální výměna na vstupy
55 EUR.

Poznávací zájezdy
Německo - LastMinute
Ceny za osobu