(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Legoland a norimberská Zoo s delfináriem

Německo, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

V dobrodružných světech zábavního parku v Bavorsku na Vás čekají skvělé zážitky. Užijte si napínavé atrakce a spoustu LEGO® zábavy. Navíc budete moci navštívit norimberskou Zoo, jednu z nejkrásnějších v Evropě.

Rychlý přehled
  • 2denní dětský zájezd
Trasa
  • Nuremberg Zoo
  • Legoland

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Pokoj pro 4 osoby

Maximální možné obsazení: 4 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
2denní dětský zájezd

1. den
Odjezd ráno. Návštěva norimberské Zoo, která patří mezi nejkrásnější zoologické zahrady v Evropě. Nachází se v obrovském, nádherném parku, s drsnými skalními útvary skládajícími se z červenohnědého pískovce, stovky let starých stromů a idylických mokřadů a rybníků. Součástí areálu je také kryté delfinárium s unikátní delfíní lagunou, které vaše děti určitě uchvátí. Kromě této atrakce zde naleznete také lední medvědy, lvy, tygry, tučňáky, gorily, velbloudy, žirafy a mnoho dalších zvířat. Ubytování v oblasti Gunzburgu. Nocleh.

2. den
Snídaně. Celodenní pobyt v zábavním parku Legoland® Deutschland, kde Vás čeká nezapomenutelná zábava a rozptýlení na více jak 68 atrakcích v 11 tématických světech pro malé i velké návštěvníky. Každý si přijde na své. Užijte si vodní radovánky, radost z jízdy, úžasná dětská hřiště, virtuální plavbu ponorkou ale i výrobu Lego kostek. V parku se nachází dostatek občerstvení, restaurací a samozřejmě nesmí chybět i spousta tematických obchodů se suvenýry. V podvečerních hodinách odjezd směr ČR. Návrat kolem půlnoci.

Poznámka
Vstup do norimberské ZOO:
Dospělý: 500 Kč
Dítě 14-17,99 let: 420 Kč
Dítě 4-13,99 let: 300 Kč
Dítě do 4 let zdarma

Poznávací zájezdy
Německo - LastMinute
Ceny za osobu