(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Parky, zahrady a památky UNESCO

Německo, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Rychlý přehled
  • 4denní zájezd s denním přejezdem a minibusem
Trasa
  • Würzburg
  • Marburg
  • Kassel
  • Goslar
  • Celle
  • Hannover
  • Marienburg
  • Quedlinburg
  • Wörlitz

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
4denní zájezd s denním přejezdem a minibusem

1. den
Odjezd ráno. Prohlídka Würzburgu. Bývalá rezidence knížat biskupů z Würzburgu (UNESCO) patří k nejvýznamnějším barokním zámeckým objektům v Evropě. Prohlídka historického jádra a pevnosti Marienberg. Odjezd na ubytování. Nocleh.

2. den
Snídaně. Prohlídka města Marburg postaveného nad řekou Lahn. Město je významné díky svému hradu vystavěném na skalním ostrohu a impozantnímu gotickému kostelu svaté Alžběty. Návštěva největšího evropského zámec kého parku Wilhelmshöhe v Kasselu. Roste zde více než 600 druhů stromů a dalších rostlin z celého světa, naleznete zde vodopády, fontány, skleníky plné tropické vegetace. V zámku Wilhelmshöhe naleznete jednu z největších sbírek Rembrandta a slavnou antickou sochu Kasselského Apollóna. Prohlídka historického jádra Goslaru (UNESCO), město s největším počtem hrázděných domů v Německu. Ráz městu dávají kostely, kaple, kláštery, cechovní, měšťanské a hornické domy spolu s městskými hradbami. Nejznámější památkou je císařská falc, románská stavba z 11. století. Ubytování, nocleh.

3. den
Snídaně. Prohlídka kouzelného města Celle s jedinečným historickým jádrem se stovkami hrázděných domů. Asi nejvýznamnější stavbou ve městě je vévodský zámek. Hannover – návštěva nádherného komplexu Královských zahrad v Herrenhausenu. Jeho Velká zahrada v barokním stylu patří údajně k nejkrásnějším v Evropě. Řada fontán, jezírek i upravených záhonů láká k procházkám tisíce návštěvníků. Za prohlídku však stojí i botanická zahrada Berggarten se svou tři sta let starou historií. Návštěva novogotického loveckého zámku Marienburg tyčícího se na řekou Leine. Nocleh.

4. den
Snídaně. Prohlídka historického jádra Quedlinburgu (UNESCO), centru naleznete na tisíc hrázděných budov, centrum je skvělým příkladem středověkého evropského města. Park Wörlitz – nejvýznamnější krajinářský park kontinentální Evropy (UNESCO). Pozoruhodná ukázka kulturní krajiny 18. století, krajinná úprava s rozlehlými vodními plochami a kanály. Dominanty rozmístěné v četných pohledových osách a průhledech, za hrad ní ostrovy s alegorickými motivy. Návrat kolem půlnoci.

Minimální výměna na vstupy
60 EUR.

Poznávací zájezdy
Německo - LastMinute
Ceny za osobu