(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Romantické údolí Neckaru, Mosely a Rýna

Německo, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Rychlý přehled
Trasa

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
3denní zájezd s denními přejezdy

1. den
Odjezd ráno. Bad Wimpfen – lázeňské městečko na řece Neckar s nádherným historickým centrem s hrázděnými domy a gotickým klášterním kostelem. Z věže Blaue Turm je krásný výhled na celé město a údolí Neckaru. Průjezd údolím řeky Neckar, přes Eberbach a romantické městečko Hirschhorn s vysoko položeným hradem, městečko Neckarsteinach s malebnými uličkami a čtyřmi hradními zříceninami. Přejezd na ubytování. Nocleh

2. den
Snídaně. Návštěva benediktýnského kláštera Maria Laach , mistrovského díla evropské románské architektury ležícího uprostřed lesů u jezera Laecher See, které se vytvořilo v kráteru sopky. Prohlídka středověkého hradu Eltz ležícího na skále nad řekou Elzbach. Průjezd údolím Mosely , vinařské městečko Cochem . Na závěr návštěva Trevíru – nejstarší město Německa s četnými památkami z římské doby, mnohé na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Nocleh.

3. den
Snídaně. Údolí Rýna v úseku Koblenz Mohuč. Vinařský Boppard s hradem Balduinsburg. Projížďka po Rýnu k romantické skále Loreley opředené pověstí o víle lákající lodníky. Z lodi je možno vidět hrady Liebenstein, Sterrenberg, Maus, zříceninu Rheinfels a hrad Katz. Bacharach – místo svatby Karla IV. S Annou Falckou. Prohlídka arcibiskupského města Mohuče s architekturou 17. století a monumentálním dómem. Odjezd zpět do ČR. Návrat večer.

Minimální výměna na vstupy
50 EUR.

Poznávací zájezdy
Německo - LastMinute
Ceny za osobu