(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Uvidíme romantické město Bruggy, Gent, hlavní město Brusel, Lucemburské velkovévodství ale i romantická a pozoruhodná místa Holandska.

Rychlý přehled
  • 6 denní poznávací zájezd
Trasa
  • Lucemburk • Brusel • Bruggy • Gent • Kinderdijk • Delft • Madurodam • Keukenhof • Amsterdam

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
6 denní poznávací zájezd

1. den
Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den
Návštěva překrásně položeného Lucemburku (UNESCO) v Lucemburském velkovévodství. Přejezd do Belgie a prohlídka hlavního města Bruselu (UNESCO) - s královskou rezidencí, s jedním z nejkrásnějších náměstí v Evropě a s dalšími pozoruhodnostmi. Nocleh.

3. den
Snídaně. Bruggy (UNESCO) - stavební skvost Belgie, nazývaný Belgické Benátky, s velkým množstvím malebných kanálů mezi historickými budovami, po kterých se konají vyhlídkové plavby. Gent - staré hlavní město Flander s velkým počtem dochovaných památek. Nocleh.

4. den
Snídaně. Návštěva skanzen 19ti větrných mlýnů Kinderdijk (UNESCO). Delft - někdejší sídelní město holandských hrabat proslavené známou delftskou keramikou (fajánsí). Park miniatur Madurodam - ukazuje Holandsko v miniatuře a také to, co by jinak zůstalo nepoznané. Nocleh.

5. den
Snídaně. Keukenhof - nejvyhlášenější holandská květinová zahrada, známá také jako "Zahrada Evropy", její rozloha je 28 hektarů a každé jaro zde rozkvétají milióny tulipánů, krokusů, hyacintů, narcisů a lilií. Určitě zde najdete inspiraci pro vylepšení své vlastní zahrady a tato fascinující jarní podívaná plná roztodivných vůní ve Vás zanechá spoustu krásných zážitků. Krátká prohlídka Amsterdamu (UNESCO) - nádherné město nazývané "Benátkami severu" pro své malebné uličky a kanály (grachty). Odjezd do ČR.

6. den
Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Poznámka
U níže uvedených vstupů je nutná rezervace předem (při podpisu smlouvy), platba na místě v eurech:
Větrné mlýny Kinderdijk - cca 13 €.
Květinový park Keukenhof - cca 19,5 €, do 17 let cca 9 €.
Park miniatur Madurodam - cca 18 €.

Příplatky u průvodce
Předem rezervované vstupy - Větrné mlýny Kinderdijk, květinový park Keukenhof, park miniatur Madurodam. Platba na místě v Eurech, rezervace nutná při podpisu smlouvy.

Poznávací zájezdy
Nizozemí - LastMinute
Ceny za osobu