(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Země Beneluxu a květinové korzo

Nizozemí, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Uvidíte okouzlující květinové korzo i krásná historická města a muzea v Amsterdamu.

Rychlý přehled
  • 5denní zájezd
Poloha

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Poptat

Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

Zanechte nám kontakt a naše operátorky Vás budou kontaktovat a pomohou Vám s rezervací či výběrem jiného zájezdu dle Vašich představ.
Jméno *
Příjmení *
Zájezd *
Email *
Telefon
Termín od
Termín do
Poznámka

Popis hotelu

Popis
5denní zájezd

1. den
Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den
Návštěva Lucemburgu, hlavního města stejnojmenné země, rozkládajícího se po obou stranách hluboké kotliny. Přejezd do Belgie a prohlídka hlavního města Bruselu. Srdcem města je jedno z nejkrásnějších historických náměstí v Evropě, známé náměstí Grote Markt s bohatě zdobenými cechovními domy z doby vlámské renesance a dominantní gotickou radnicí. Známým symbolem města je malá bronzová soška z počátku 17. století, Manneken Pis – čůrající chlapeček. Nocleh.

3. den
Snídaně. Uvidíme Bruggy – klenot evropské architektury, nazývaný Belgické Benátky s velkým množstvím malebných kanálů mezi historickými budovami, po kterých se konají vyhlídkové plavby. Pokračujeme do staré metropole Flander, starobylého města Gent s velkým počtem dochovaných památek, města mnoha architektonických slohů a protkaného vodními kanály. Nocleh.

4. den
Snídaně. Přejezd do Holandska a účast na slavném a jedinečném květinovém korzu. Jedná se o průvod alegorických vozů, vyzdobených tisíci nádherných řezaných květin. Tato paráda patří k tomu nejzajímavějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. Odjezd na prohlídku hlavního a korunovačního města Nizozemska Amsterdamu. Pěší procházka historickým centrem, při které uvidíte budovu Váhy, Dvůr Bekyní, náměstí Dam, královský palác a korunovační kostel Niwew Kerk. Fakultativně možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussaud's, brusírny diamantů, muzea Van Gogha, nebo plavby lodí po grachtech. Ve večerních hodinách odjezd přes Německo do ČR.

5. den
Příjezd v ranních hodinách.

Minimální výměna na vstupy
70 EUR.

Poznávací zájezdy