(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Salcburk, Berchtesgaden a solná komora

Rakousko, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Salcburk není jen Mozart, i když ho tam potkáte na každém kroku. Z pevnosti Hohensalzburg je krásný výhled na město a lodní výlet po Salzachu nabízí další rozměr pohledu. Berchtesgadenské Alpy, to je Hitlerovo Orlí hnízdo a tajemné jezero Königssee. Při průjezdu okolo jezer Solné komory máte chuť na lodní projížďku. A ta bude naplněna lodním výletem po Traunsee.

Rychlý přehled
  • 3denní poznávací zájezd s denními přejezdy
  • 2 noci se snídaní, volitelně s polopenzí v hotelu u Salcburku
  • oblíbený program shrnující to nejlepší ze Salcburku a okolí
Trasa
  • Kehlsteinhaus (Orlí hnízdo)
  • jezero Königsee
  • Salcburk
  • Hellbrunn
  • Untersberg
  • jezero Wolfgangsee
  • Traunkirchen u jezera Traunsee

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj na sloučení (2-3lůžkový pokoj)

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Pokoj pro 4 osoby

Maximální možné obsazení: 4 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
3denní zájezd s denním přejezdem

1. den
Odjezd ráno. Příjezd do Berchtesgadenských Alp v Bavorsku. Výjezd na Kehlstein s Hitlerovým Orlím hnízdem – místní autobus zastaví přímo před honosným výtahem do rezidence, odtud panorama Alp, jezer a Salcburku. Odjezd k překrásnému jezeru Königssee, vycházka k vyhlídkovému místu na celé jezero. Odjezd do hotelu Schwaighofen v Eugendorfu. Ubytování. Fakultativně večeře. Nocleh.

2. den
Snídaně. Odjezd do Salcburku, rodného města W.A.Mozarta. Návštěva arcibiskupského výletního zámku Hellbrunn - krásný park a známé vodní hry. Prohlídka města - Mozartův rodný dům, Getreidegasse, mohutný arcibiskupský dóm a rezidence. Výjezd lanovkou do pevnosti Hohensalzburg, prohlídka pevnosti, nádherný výhled na město. Lodní výlet po Salzachu s mnoha výhledy na Salcburk. Při zpáteční cestě prohlídka krásných zahrad u zámku Mirabell. Návrat do hotelu. Fakultativně večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Výjezd lanovkou na Untersberg (1853 m n.m.) – nádherný výhled na Salcburk. Odjezd k tajuplnému jezeru Wolfgangsee. Procházka v lázeňském městečku St.Gilgen, oblíbeném letovisku řady prominentů. Průjezd Solnou komorou do malebného Traunkirchenu u jezera Traunsee. Lodní výlet po jezeře pod strmou stěnou Traunsteinu až do Gmundenu se skoro středomořskou promenádou. Odjezd do ČR. Návrat kolem půlnoci.

Minimální výměna na vstupy
58 EUR.

Poznávací zájezdy
Rakousko - LastMinute
Ceny za osobu