(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Štýrsko, hory a barevné termály, zážitkový víkend

Rakousko, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Rychlý přehled
  • 3denní zájezd s denními přejezdy
Trasa
  • Štýrský Hradec
  • Kitzeck im Sausal
  • Silberberg
  • Bärnbach
  • Bad Blumau
  • jeskyně Lurgrotte
  • skanzen Stübing

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
3denní zájezd s denními přejezdy

1. den
Odjezd ráno. Prohlídka Štýrského Hradce. Historické centrum města, radnice, paláce, zvonkohra, hodinová věž s vyhlídkami, středověké uličky i exteriéry hypermoderních budov Fakultativně večeře. Nocleh.

2. den
Snídaně. Vinná stezka na jižní oblast Štýrska. Kitzeck im Sausal je se svou nadmořskou výškou 564 m nejvýše položenou vinařskou oblastí Rakouska. Při jasném počasí překrásný výhled na celé jižní, případně východní Štýrsko nádherná krajina s vinohrady ve svazích, fakultativně ochutnávky vín. Dle počasí dále příjemná vycházka po naučné vinařské stezce u Silberbergu. Pocta všestrannému rakouskému umělci Hundertwasserovi a jeho stavbám. Originální kostel v Bärnbachu, poutní cesta všech náboženství s barevnými branami. Na závěr koupání v termálních lázních Bad Blumau navržených daným umělcem. Celý komplex je velmi vkusně a příjemně propojen s přírodou. Četnými barevnými budovami zasazenými do travnatého svahu a s originálními interiéry, které jsou požitkem už samy o sobě, noční venkovní bazén s vřídlem Vulkán. Možnost večeře v ve stylové lázeňské restauraci. Nocleh.

3. den
Snídaně. Návštěva největší a nejrozsáhlejší krápníková jeskyně v Rakousku Lurgrotte, která je právem nazývána přírodním zázrakem. Táhne se v délce 5 km a je protkána říčkou Lurbach, která v ní také vytvořila četné vodopády. Skanzen ve Stübing u Štýrského Hradce patří mezi největší v Rakousku a byl založen s úmyslem předvést vesnickou/lidovou architekturu všech rakouských spolkových zemí na jednom místě. Odjezd večer.

Minimální výměna na vstupy
65 EUR.

Poznávací zájezdy
Rakousko - LastMinute
Ceny za osobu