(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

EL Fotbal PAOK Soluň - FC Viktoria Plzeň - Letecky

Řecko, Poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Rychlý přehled
  • 3denní zájezd na fotbalové utkání
  • Letecky z Prahy (s přestupem)
Poloha

Poptat

Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

Zanechte nám kontakt a naše operátorky Vás budou kontaktovat a pomohou Vám s rezervací či výběrem jiného zájezdu dle Vašich představ.
Jméno *
Příjmení *
Zájezd *
Email *
Telefon
Termín od
Termín do
Poznámka

Popis hotelu

1. den
Odlet z Prahy, po přistání v Soluni (Thessaloniki) transfern na hotel, ubytování, nocleh

2. den
Snídaně, individuální volno (fakultativně možnost návštěvy vinařství), večer odjezd od hotelu na stadion, po utkání návrat do hotelu, nocleh

3. den
Snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy

Poznávací zájezdy
Důležité informace

Řeč

Oficiálním jazykem je řečtina. Je zde velmi rozšířená angličtina a němčina, někdy se domluvíte i italsky. Krom řecké alfabety jsou nápisy, značky, jídelní lístky a vše ostatní nabízené i v latince.

Měna

Řecko používá evropskou měnu, tj. 1 euro (EUR) = 100 centů. Platební kartu akceptuje většina hotelů, obchodů, půjčoven aut i restaurací. Bankomaty jsou snadno dostupné. Přesto doporučujeme, zejména u cest do menších středisek, mít sebou hotovost v EUR. České koruny v Řecku vyměnit nelze.

Časový rozdíl

+1 hodina

Elektrické napětí

220 V

Cestovní pas

Občan České republiky může cestovat do zemí Evropské unie na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu. Doklady musí platit minimálně po dobu plánovaného pobytu. Je nutné, aby dítě mělo vlastní cestovní doklad. Pro klienty jenž nemají české občanství doporučujeme informovat se na Velvyslanectví Řecka v Praze.

Celní a devizové předpisy

V rámci Evropské unie platí volný pohyb zboží vyjma zboží, které podléhá spotřební dani. Volně je dovoleno převážet v rámci zemí EU limitované množství tohoto zboží pro osobní potřebu. U některého zboží platí limit na osobu a pobyt - 800 ks cigaret, 400 ks krátkých doutníků, 200 ks doutníků, 1 kg tabáku, 10 l lihovin, 20 l produktů se středním obsahem alkoholu, 90 l vína (z toho max. 60 l šumivého vína) a 110 l piva. Upozorňujeme na vývoz jakýchkoli předmětů historické hodnoty, který je u Řecka zakázán.