(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Jedna z nejvýznamnějších akcí pro milovníky automobilů a všeho, co s nimi souvisí. Tato úchvatná podívaná je pořádaná každoročně v Ženevských salónech a je již 89. ročníkem. Nejnovější vozidla světových stájí, technologie, doplňky a vše, co alespoň trochu voní automobilismem máte možnost spatřit na jednom místě během jednoho dne. Nechte se unést leskem vozidel všech kategorií, zasněte se a pokochejte se nejnovějšími typy uznávaných značek či futuristických studií vozidel budoucnosti. Cestujte v pohodlí během jediného dne a ještě ekonomicky. Ideální pozvánka pro Vaše obchodní partnery, odměna pro zaměstnance či rodinné příslušníky. Nejdůležitější a nejvyhledávanejší automobilový veletrh nejen v Evropě.

Rychlý přehled
  • Vystavují například značky: Audi, Lamborghini, Volkswagen, Aston Martin, Subaru, Seat, Toyota, Renault, Isuzu, Nissan, Ferrari, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rolls Royce, BMW, Mitsubishi, Dacia, McLaren, Kia, Morgan, Peugeot, Citroën, Bugatti, Honda, Suzuki, Škoda, Bentley, Fiat, Jeep, Alfa Romeo, SsangYong, Mazda a mnoho dalších firem.
Trasa
  • Přímý let B 737-800 na lince Praha - Ženeva - Praha během jednoho dne se společnosti Travel service QS 4490/91.

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Sedadlo v letadle

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

1. den
Program: v ranních hodinách (v 8:30 hod.) odlet charterový letem QS 4490 se společností Travel Service z Prahy do Ženevy. Let potrvá 1:25 hod. Po přistání Vám průvodce předá vstupenky. Z letiště se dostanete příjemnou procházkou (500 m) do nedalekého areálu výstaviště PALEXPO. Celodenní individuální návštěva autosalónu nebo odpolední prohlídka města. Po skončení veletrhu nebo po individuální prohlídfce Ženevy se sejdeme opět na letišti v 19 hodin. Let QS 4491 je plánovaný s odletem ze Ženevy zpět do Prahy ve 20:00 hodin.
Pro skupiny nabízíme zajištění oběda přímo na výstavišti nebo jiné služby dle domluvy.
Bližší informace o veletrhu na https://www.gims.swiss/gims-v1

Poznávací zájezdy
Švýcarsko - LastMinute
Ceny za osobu