(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Rychlý přehled
  • 6denní zájezd
Trasa
  • Londýn
  • Hampton Court
  • Windsor
  • Eton
  • park Seven Sisters
  • Brighton
  • Westminster

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj na sloučení (2-3lůžkový pokoj)

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
6denní zájezd

1. den
Odjezd odpoledne. Noční transfer přes Německo, Belgii a Francii.

2. den
Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Londýn - pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – park Greenwich, kde se nalézá královská observatoř s nultým poledníkem, přejezd MHD k pevnosti Tower, majestátní most Tower Bridge. Procházka finančním centrem City ke katedrále Sv. Pavla. Na závěr dne návštěva Covent Garden. Ubytování a nocleh.

3. den
Snídaně. Bývalý královský palác Hampton Court, přezdívaný často jako „anglické Versailles.” Zámek je spjat s králem Jindřichem VIII. V komplexu můžete obdivovat královské komnaty, tudorovské kuchyně, velkou halu nebo překrásnou kapli. Palác je obklopen rozlehlými zahradami, kde se nachází známý labyrint ze živého plotu. Procházka palácovými zahradami bude velmi příjemných zážitkem. Přejezd na prohlídku královského hradu Windsor, jedné z oficiálních rezidencí královské rodiny. Na závěr dne, v případě času, pěší procházka městečkem Eton, které je proslaveno elitní chlapeckou kolejní školou Eton College založenou v 15. století králem Jindřichem VI. Možnost posezení v některém místním baru nebo restauraci. Návrat na ubytování. Nocleh.

4. den
Snídaně. Celodenní výlet k anglickému pobřeží. Procházka v přírodním parku Seven Sisters s výhledy na nádherné křídové útesy. Návštěva Brightonu – oblíbeného přímořského letoviska, excentrický Královský pavilon, mořské aquarium, volno. Návrat na ubytování, nocleh.

5. den
Snídaně. Pokračování v prohlídce Londýna. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno – londýnská oblast Soho s čínskou čtvrtí, možnost projížďky na Londýnském oku nebo návštěva muzea Madame Tussaud’s, případně dalších muzeí. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

6. den
Návrat odpoledne.

Minimální výměna na vstupy
95 GBP.

Poznávací zájezdy
Velká Británie - LastMinute
Ceny za osobu