(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Warner Bros. Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob.

Rychlý přehled
  • 4denní zájezd s denním přejezdem
Trasa
  • Calais
  • Warner Bros. Studio London
  • London

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj pro 4 osoby

Maximální možné obsazení: 4 dospělí


Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
4denní zájezd s denním přejezdem

1. den
Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2. den
Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmové série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s nebo Britské národní muzeum. Ubytování. Nocleh.

3. den
Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnsko oko, akvárium a další. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

4. den
Návrat odpoledne.

Minimální výměna na vstupy
25 GBP.

Poznávací zájezdy
Velká Británie - LastMinute
Ceny za osobu