(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Warner Bros. Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob.

Rychlý přehled
  • 4denní zájezd s denním přejezdem
Trasa
  • Calais
  • Warner Bros. Studio London
  • London

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 4 dospělí


Pokoj pro 4 osoby

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
4denní zájezd s denním přejezdem

1. den
Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2. den
Ranní trajekt/ tunel do Anglie. Přejezd za Londýn do městečka Leavesden. Návštěva bývalých filmových studií Warner Bros Studio. Jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi , místa kde se natáčela nejúspěšnější filmové série všech dob. Vydejte se po stopách Harryho Pottera a prozkoumejte divy kouzelnického světa. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, prozkoumat sbírku skvěle zpracovaných ikonických rekvizit a animací. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Ubytování. Nocleh.

3. den
Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu, který bude nepřístupný minimálně 9 hodin. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno. Přejezd metrem do muzea voskových figurín Madame Tussaud’s nebo individuální prohlídka muzeí: Britské muzeum, Národní galerie, Science muzeum, Victoria and Albert Muzeum, případně individuální návštěva Londýnského oka nebo akvária Sea Life. Večerní odjezd. Noční trajekt/tunel do Francie.

4. den
Návrat odpoledne.

Minimální výměna na vstupy
25 GBP.

Poznávací zájezdy
Velká Británie - LastMinute
Ceny za osobu