(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Poznávací zájezd spojený s návštěvou nejen památek, ale i nádherné přírody Walesu

Rychlý přehled
  • 6denní poznávací zájezd
Trasa
  • Chester
  • Conwy Castle
  • Llandudno
  • Snowdonia National Park
  • Caernarfon Castle
  • Saint Davids
  • Cardiff
  • Bath

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
6denní zájezd

1. den
Odlet z Prahy do Birminghamu, přejezd do hotelu na ubytování.

2. den
Snídaně. Návštěva Chesteru, jednoho z nejkrásnějších anglických měst. Procházka centrem s tudorovskými a viktoriánskými budovami včetně unikátních vyvýšených arkád nazývaných „Rows“. Zastávka v opevněném městečku Conwy, jehož dominantou je mohutný středověký hrad. Závěr dne přímořské letovisko Llandudno s viktoriánskou atmosférou 19. století, které se nachází na poloostrově obklopeném rozlehlými plážemi, pod pohořím Great Orme. Nocleh.

3. den
Snídaně. Návštěva Národního parku Snowdonia s hustě zalesněnými údolími, horskými jezery a vřesovišti. Scenérii této oblasti dominuje Snowdon (1085 m), nejvyšší hora Walesu. Možnost prohlídky střediska těžby břidlice u Llanberis, procházka v přírodě. Městečko Caernarfon, jemuž vévodí jeden z nejslavnějších waleských hradů, sídlo princů z Walesu. Nocleh.

4. den
Snídaně. Průjezd podél západního pobřeží Walesu, oblastí Národního parku Pembrokeshire s malými skalnatými zátokami střídajícími rozlehlé písečné pláže. Návštěva katedrály v městečku St. Davids, zasvěcené patronu Walesu. Zastávka ve středověkém Tenby na vrcholu útesu. Město charakterizují úzké uličky a georgiánské domy shlížející na přístav. Možnost koupání v moři. Nocleh.

5. den
Snídaně. Návštěva hlavního města Walesu – Cardiffu. Poslední zastávkou ve Walesu bude majestátní torzo romantického opatství Tintern Abbey v údolí Wye Valley. Zastávka v lázeňském městě Bath ( UNESCO ), které je vyjímečné honosnou georgiánskou architekturou, ale i zachovalými lázněmi z dob Římanů. Ubytování, nocleh.

6. den
Přesun na letiště a odlet do ČR.

Minimální výměna na vstupy
50 GBP.

Poznávací zájezdy
Velká Británie - LastMinute
Ceny za osobu