(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Poznávací zájezd spojený s návštěvou nejen památek, ale i nádherné přírody Walesu

Rychlý přehled
  • 7denní poznávací zájezd
Trasa
  • Canterbury
  • Conwy Castle
  • Llandudno
  • Snowdonia National Park
  • Caernarfon Castle
  • Saint Davids
  • Cardiff
  • Bath

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Jednolůžkový pokoj

Maximální možné obsazení: 1 dospělý


Pokoj pro 2 osoby

Maximální možné obsazení: 2 dospělí


Pokoj pro 3 osoby

Maximální možné obsazení: 3 dospělí


Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis zájezdu

Popis
7denní zájezd

1. den
Odjezd ve večerních hodinách.

2. den
Ranní trajekt do Anglie. Přejezd do střední Anglie na ubytování, cestou zastávka v Coventry, jehož dominantou je katedrála svatého Michaela. Nocleh.

3. den
Snídaně. Návštěva Chesteru, jednoho z nejkrásnějších anglických měst. Procházka centrem s tudorovskými a viktoriánskými budovami včetně unikátních vyvýšených arkád nazývaných „Rows“.
Zastávka v opevněném městečku Conwy, jehož dominantou je mohutný středověký hrad. Závěr dne přímořské letovisko Llandudno s viktoriánskou atmosférou 19. století, které se nachází na poloostrově obklopeném rozlehlými plážemi, pod pohořím Great Orme. Nocleh.

4. den
Snídaně. Návštěva Národního parku Snowdonia s hustě zalesněnými údolími, horskými jezery a vřesovišti. Scenérii této oblasti dominuje Snowdon (1085 m), nejvyšší hora Walesu. Možnost prohlídky střediska těžby břidlice u Llanberis, procházka v přírodě. Městečko Caernarfon, jemuž vévodí jeden z nejslavnějších waleských hradů, sídlo princů z Walesu. Nocleh.

5. den
Snídaně. Průjezd podél západního pobřeží Walesu, oblastí Národního parku Pembrokeshire s malými skalnatými zátokami střídajícími rozlehlé písečné pláže. Návštěva katedrály v městečku St. Davids, zasvěcené patronu Walesu. Zastávka ve středověkém Tenby na vrcholu útesu. Město charakterizují úzké uličky a georgiánské domy shlížející na přístav. Možnost koupání v moři. Nocleh.

6. den
Snídaně. Návštěva hlavního města Walesu – Cardiffu. Poslední zastávkou ve Walesu bude majestátní torzo romantického opatství Tintern Abbey v údolí Wye Valley. Zastávka v lázeňském městě Bath ( UNESCO ), které je vyjímečné honosnou georgiánskou architekturou, ale i zachovalými lázněmi z dob Římanů. Ubytování, nocleh.

7. den
Ranní odjezd do ČR. Předpokládaný návrat do ČR do půlnoci.

Minimální výměna na vstupy
50 GBP.

Poznávací zájezdy
Velká Británie - LastMinute
Ceny za osobu